Pobjeda 1:2 Vala u Vranjicu!

U zadnjem prvenstvenom kolu na vrućem travnjaku u Vranjicu najmlađa ekipa prvenstva upisala je pobjedu 2:1 te uspjela “pobjeći” s začelja. Igrači Vala krenuli su “furiozno” te već u 13 minuti vodili s 2:0 golovima Radanovića u 6′ i Polića 13′ dok je za domaćine pogodak postigao Perković u 32′. Igrači Vala izdržali su pritisak domaćih u drugom poluvremenu i uspjeli sačuvati mrežu netaknutu požrtvovanom igrom te sjajnim intervencijama mladog vratara Andabaka te sačuvati prednost koju su stekli u prvom poluvremenu.

Omladinac: Puharić, Galić, Lozić (65. Gagić), Murillo, Baić, Franić (68. Orlović), Nerlović, Perković (82. Podrug), Bokšić, Vrdoljak, Šunjić. Trener: Valentino Roglić

Val:Andabak, Šimunović, Suman, Stanković (90. Lagator), Čurković, Plazibat (71. Šego), Banovac (81. Bilić), Družianić, Radanović, Roje, Polić. Trener: Stipe Valenta