Pobjeda!

Napokon pobjeda!

Igrači Vala ulaze u utakmicu jako loše i primaju pogodak već u 14. minuti. Igrači Omiša dominiraju i stvaraju šanse ali se na odmor odlazi s rezultatom 0:1. Nakon odmora na teren izlazi “neka druga momčad”. Valovci kao da su preporođeni već u 48. minuti Suman izjednačuje preciznim udarcem glavom iz kornera na 1:1. Na 2:1 također iz prekida precizan je Stude a Radanović u 83. minuti susreta povećava na 3:1 i to je konačan rezultat ovog odličnog i nadmoćnog drugog poluvremena igrača Vala. Na kraju možemo zaključiti da ova utakmica zaslužuje epitet da je kvaliteta same utakmice bila na razini većeg ranga natjecanja nego gdje su trenutno ova dva kluba.

Val – Omiš 3:1 (0:1)