Pobjeda protiv Vinjana

Val je u Vinjanima dohvatio izuzetno bitne bodove na gostovanju. U agresivnoj utakmici prvo poluvrijeme je završilo bez golova. U drugom poluvremenu domaći otvaraju bolje utakmicu i dolaze u vodstvo u 57. minuti  golom Solde. Nakon gola Valovci se bude i preuzimaju kontrolu nad utakmicom. Prvo u 65. Luka Pleština izjednačava, a samo četiri minute nakon toga Božo Duvnjak, postavlja konačnih 1:2. Val je na kraju u sudačkoj nadoknadi ostao i s deset igrača  na terenu, ali je uspio sačuvati tri boda.

Vinjani – Val 1:2 (0:0)

Vinjani: Kukulj, Slišković T., Vlašić, Zlopaša, Soldo, Klapirić, Slišković M., Bušić, Slišković I., Jurić, Slišković M. (ušli: Perković-Šantar Z., Jonjić, Čutura, Đerek, Perković-Šantar G.)

Val: Pleština M., Jurić, Kovačević, Radić, Šarić, Stude, Suman, Duvnjak, Avramović, Pleština L., Pajčin (ušli: Zec, Zelembaba, Baran, Radanović, Veljača)

Strijelci: Soldo 57. (Vinjani), Pleština L. 65., Duvnjak 69. (Val)
Žuti kartoni: Čutura, Perković-Šantar, Jurić (Vinjani), Suman, Kovačević, Stude, Pleština M. (Val).
Crveni karton: Zec (Val)