Val slavio protiv Orkana

Nakon duga 4 mjeseca, nastavilo se prvenstvo 1.ŽNL. U goste Valu stigao je Orkan iz Dugog rata koji je veći dio prvenstva boravio na prvom mjestu. Susret je obilježio odlični Domagoj Šarić sa tri pogotka. Naši nogometaši odlično otvaraju susret, te u 2.minuti na krilima asistenta Mikelića, Domagoj Šarić zabija za vodstvo od 1:0. Nakon trećine poluvremena već je 2:0, Marin Jurić brzo izvodi aut prema Duvnjaku koji odlično asistira D.Šariću za 2:0. Do kraja prvog poluvremena nema promjene rezultata, te se na odmor odlazi sa 2:0. Drugo poluvrijeme Val ponovno otvara odlično, te u 54.min Domagoj Šarić upisuje svoj hattrick, asistent je ovaj puta bio njegov prezimenjak Andro. u 62.minuti, gosti smanjuju rezultat nakon greške u domaćoj obrani. Konačni rezultat postavio je Mikelić, koji je svoju dobru igru okrunio lijepim pogotkom u 88.min susreta.
Idući susret u Vinjanima, Val igra u nedjelju, susret započinje u 16:30h.

VAL: Rokov, Šimunović, Jurić, Belajić, Kovačević, A.Šarić (od 90.min Stanković), Mikelić, Suman (od 83.min Pajčin), Aleksić (od 71.min Lovrić), Duvnjak, D.Šarić (od 90.min Veljača)

ORKAN: Marušić, Grubiša, Bekavac (od 85.min Klarić), Dragošević, Mandurić, Skender (od 57.min Batinović), Šarić, Pavić, Ivanišević G.A. (od 46.min Mudnić-Pulje), Bartulović (od 19.min Ivanišević A.), Baraban